C0603C104J8RACTU
DigiKey raktári szám
399-C0603C104J8RACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0603C104J8RACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0603C104J8RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C104J8RACTU
Leírás
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±5% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0603C104J8RACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)