C0603C102J5GACTU | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C0603C102J5GACTU |
Leírás | CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C0603C102J5GACTU modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Tulajdonságok alacsony ESL |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Tűrés ±5% | Vastagság (max.) 0,034" (0,87mm) |