C052C102G1G5CA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
1000 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C052C102G1G5CA7301
DigiKey raktári szám
399-C052C102G1G5CA7301TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C052C102G1G5CA7301
Leírás
CAP CER RAD
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
C052C102G1G5CA7301 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,190" H. x 0,090" Sz. (4,83mm x 2,29mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,245" (6,22mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)