C0402C472K3RECAUTO7411 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 67 446
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
4700 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C472K3RECAUTO7411
DigiKey raktári szám
C0402C472K3RECAUTO7411-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C472K3RECAUTO7411
Leírás
CAP CER 0402 4.7NF 25V X7R 10%
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0402C472K3RECAUTO7411 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)