C0402C391J5GAC31217665 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
390 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0402C391J5GAC31217665
DigiKey raktári szám
399-C0402C391J5GAC31217665TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C391J5GAC31217665
Leírás
CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)