C0402C152J5RAC31217665 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
1500 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
cut-tape-render
C0402C152J5RAC31217665
DigiKey raktári szám
399-C0402C152J5RAC31217665TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C152J5RAC31217665
Leírás
CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)