C0402C105K9PACTU
DigiKey raktári szám
399-C0402C105K9PACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0402C105K9PACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0402C105K9PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C105K9PACTU
Leírás
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 6,3V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0402C105K9PACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)