C0402C104M3PACTU
DigiKey raktári szám
399-15637-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-15637-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-15637-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C104M3PACTU
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0402C104M3PACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)