C0402C104M3PACTU | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C0402C104M3PACTU |
Leírás | CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.1 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C0402C104M3PACTU modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 85°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±20% | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |