C0402C102J5REC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 127 309
Adatlap
KEMET
Raktáron: 29 622
Adatlap
Raktáron: 376
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C102J5REC
DigiKey raktári szám
C0402C102J5REC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C102J5REC
Leírás
CAP CER 0402 1NF 50V X7R 5%
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0402C102J5REC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)