C0402C102J5HACAUTO | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C0402C102J5HACAUTO |
Leírás | CAP CER 1000PF 50V X8R 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X8R 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C0402C102J5HACAUTO modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Gyrt. | Tulajdonságok alacsony ESL, magas hőmérséklet |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |