C0402C102J5HACAUTO
DigiKey raktári szám
399-15945-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-15945-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-15945-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C102J5HACAUTO
Leírás
CAP CER 1000PF 50V X8R 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X8R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0402C102J5HACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)