C0402C102F5JACAUTO
DigiKey raktári szám
C0402C102F5JACAUTO-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0402C102F5JACAUTO
Leírás
CAP CER 1000PF 50V U2J 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor U2J 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0402C102F5JACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, alacsony veszteségi tényező
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)