ARR05B104KGS megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KEMET
Raktáron: 70
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Raktáron: 1 287
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
ARR05B104KGS
DigiKey raktári szám
399-2195-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ARR05B104KGS
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ARR05B104KGS modellek
Kategória
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,100" Sz. (5,08mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C