ALF80C511DF400
DigiKey raktári szám
399-ALF80C511DF400-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALF80C511DF400
Leírás
CAP ALUM 510UF 20% 400V PRESS
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
510 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - rászorítható - 4 kivezetéses 241,7mohm / 100Hz 8000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALF80C511DF400 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
2.74 A @ 100 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
7.36 A @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
125 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Max. magasság (beültetve)
2,047" (52,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
241,7mohm / 100Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
8000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, Henger - rászorítható - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C