ACR05B102JGS
DigiKey raktári szám
399-14388-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACR05B102JGS
Leírás
CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACR05B102JGS modellek
Kategória
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,100" Sz. (5,08mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C