A781MS157M1HLAS028
DigiKey raktári szám
399-A781MS157M1HLAS028TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A781MS157M1HLAS028CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A781MS157M1HLAS028DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A781MS157M1HLAS028
Leírás
CAP ALUM HYB 150UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 2000 óra / 135°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A781MS157M1HLAS028 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
KEMET
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.452 A @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
6.6 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,500" (12,70mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
28mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 135°C