A768KS337M1ELAE019
DigiKey raktári szám
399-A768KS337M1ELAE019TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A768KS337M1ELAE019CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A768KS337M1ELAE019DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A768KS337M1ELAE019
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 19mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A768KS337M1ELAE019 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
116.25 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.325 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Kapacitás
330 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
19mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C