A765KN687M0JLAE012
DigiKey raktári szám
399-16502-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-16502-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-16502-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A765KN687M0JLAE012
Leírás
CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 12mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
A765KN687M0JLAE012 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
250 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
5 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Kapacitás
680 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
6.3 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
12mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C