A765KN227M1CLAE016
DigiKey raktári szám
399-13687-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-13687-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-13687-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A765KN227M1CLAE016
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 16mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A765KN227M1CLAE016 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
KEMET
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
185 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
3.7 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Kapacitás
220 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
16 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
16mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C