A759MS686M1HAAE032
DigiKey raktári szám
399-A759MS686M1HAAE032-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A759MS686M1HAAE032
Leírás
CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 32mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A759MS686M1HAAE032 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
115 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.3 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
32mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C