A758MU477M1CAAE010
DigiKey raktári szám
399-A758MU477M1CAAE010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A758MU477M1CAAE010
Leírás
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10mohm 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
A758MU477M1CAAE010 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
305 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
6.1 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,551" (14,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
10mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C