A750KK337M1CAAE014
DigiKey raktári szám
399-13677-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A750KK337M1CAAE014
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 14mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A750KK337M1CAAE014 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
KEMET
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
250 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
5 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
16 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
14mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C