A700D566M010ATE015
DigiKey raktári szám
399-A700D566M010ATE015TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A700D566M010ATE015CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A700D566M010ATE015DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A700D566M010ATE015
Leírás
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok 2917 (7343 metrikus) 15mohm 2000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A700D566M010ATE015 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Gyártó
KEMET
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
4.1 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Kapacitás
56 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
10 V
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
15mohm