KF2EDGV-Y-3.81-2P-1G
KF2EDGV-Y-3.81-2P-1G
KF2EDGV-Y-3.81-2P-1G
DigiKey raktári szám
5912-KF2EDGV-Y-3.81-2P-1G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KF2EDGV-Y-3.81-2P-1G
Leírás
TERM BLOCK HDR 2POS 3.81MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok 0,150" (3,81mm) függőleges Áramköri lapra rögzíthető
Kategória
Foglalat iránya
függőleges
Gyártó
KaiFeng Electronics
Rögzítés módja
Áramköri lapra rögzíthető
Csomagolás
Ömlesztve
Áramerősség (IEC)
7A
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
több
Típus
Foglalat, tűsorok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
2
Párosított érintkezőfelület bevonata
Ón-ólom
Pozíciók száma szintenként
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Érintkező anyaga
rézötvözet
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)