ZPDR-30V-S
ZPDR-30V-S
ZPDR-30V-S
DigiKey raktári szám
455-2538-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZPDR-30V-S
Leírás
CONN RCPT HSG 30POS 1.50MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,059" (1,50mm)
Kategória
Sorok száma
2
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
natúr
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,059" (1,50mm)