XADRP-24V
DigiKey raktári szám
455-2170-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XADRP-24V
Leírás
CONN RCPT HSG 24POS 2.50MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,098" (2,50mm)
Kategória
Sortávolság
0,098" (2,50mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
natúr
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,098" (2,50mm)