SM12B-ZESS-TB(LF)(SN)
SM12B-ZESS-TB(LF)(SN)
SM12B-ZESS-TB
DigiKey raktári szám
455-SM12B-ZESS-TBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
455-SM12B-ZESS-TBCT-ND - Vágott szalag (CT)
455-SM12B-ZESS-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM12B-ZESS-TB
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 12POS 1.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 12 position 0,059" (1,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
rögzítőperem
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,228" (5,80mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyszögletes
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Külső védőburkolattal ellátott érintkező
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
100V