S26B-XADSS-N(LF)(SN)
S26B-XADSS-N(LF)(SN)
S26B-XADSS-N
DigiKey raktári szám
455-2036-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S26B-XADSS-N
Leírás
CONN HEADER R/A 26POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 26 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
rögzítőperem
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,134" (3,40mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,476" (12,10mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
kör alakú
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6, üvegszálas
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V