S15B-PH-K-S(LF)(SN)
S15B-PH-K-S(LF)(SN)
S15B-PH-K-S
DigiKey raktári szám
455-1732-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S15B-PH-K-S
Leírás
CONN HEADER R/A 15POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 15 position 0,079" (2,00mm)
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,134" (3,40mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,189" (4,80mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
natúr
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
100V