S14B-XASK-1(LF)(SN)
S14B-XASK-1(LF)(SN)
S14B-XASK-1
DigiKey raktári szám
455-S14B-XASK-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S14B-XASK-1
Leírás
CONN HEADER R/A 14POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 14 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
rögzítőperem
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,126" (3,20mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,299" (7,60mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6, üvegszálas
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
natúr
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
3A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250V