S14B-PHDSS(LF)(SN)
S14B-PHDSS(LF)(SN)
S14B-PHDSS
DigiKey raktári szám
455-S14B-PHDSS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S14B-PHDSS
Leírás
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 14 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S14B-PHDSS modellek
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,114" (2,90mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V