S13B-PH-SM4-TB nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Aces Connectors
Raktáron: 700
Adatlap
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 13 position 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S13B-PH-SM4-TB
DigiKey raktári szám
455-S13B-PH-SM4-TBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
455-S13B-PH-SM4-TBCT-ND - Vágott szalag (CT)
455-S13B-PH-SM4-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S13B-PH-SM4-TB
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 13POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
S13B-PH-SM4-TB modellek
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,217" (5,51mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Pozíciók száma
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
natúr
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
100V