PNIRP-10V-S
DigiKey raktári szám
455-2747-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PNIRP-10V-S
Leírás
CONN SOCKET HSG 10POS 2.00MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Szögletes csatlakozók - házak Aljzat natúr 0,079" (2,00mm)
Kategória
Sorok száma
1
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
natúr
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)