PNDP-10V-Z
PNDP-10V-Z
PNDP-10V-Z
DigiKey raktári szám
455-2306-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PNDP-10V-Z
Leírás
CONN RCPT HSG 10POS 2.00MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat elefántcsont 0,079" (2,00mm)
Kategória
Sortávolság
0,197" (5,00mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
elefántcsont
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)