PHDR-26VS
PHDR-26VS
PHDR-26VS
DigiKey raktári szám
455-1178-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHDR-26VS
Leírás
CONN RCPT HSG 26POS 2.00MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,079" (2,00mm)
Gyrt.
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
natúr
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)