BM11B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM11B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM11B-SRSS-TB
DigiKey raktári szám
455-BM11B-SRSS-TBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
455-BM11B-SRSS-TBCT-ND - Vágott szalag (CT)
455-BM11B-SRSS-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BM11B-SRSS-TB
Leírás
CONN HEADER SMD 11POS 1MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 11 position 0,039" (1,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BM11B-SRSS-TB modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,167" (4,25mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
50V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
4,9mm