B24B-PADSS-F(LF)(SN)
B24B-PADSS-F(LF)(SN)
B24B-PADSS-F
DigiKey raktári szám
455-B24B-PADSS-F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B24B-PADSS-F
Leírás
CONN HEADER VERT 24POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 24 position 0,079" (2,00mm)
Kategória
Rögzítés módja
rögzítőperem
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,134" (3,40mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,402" (10,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6, üvegszálas
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
natúr
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
3A
Kialakítás
Névleges feszültség
250V
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
12,4mm