B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
B13B-PH-SM4-TB
DigiKey raktári szám
455-B13B-PH-SM4-TBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
455-B13B-PH-SM4-TBCT-ND - Vágott szalag (CT)
455-B13B-PH-SM4-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B13B-PH-SM4-TB
Leírás
CONN HEADER SMD 13POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 13 position 0,079" (2,00mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,130" (3,30mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,260" (6,60mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
100V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
8,6mm