B12B-XASK-1(LF)(SN)
B12B-XASK-1(LF)(SN)
B12B-XASK-1
DigiKey raktári szám
455-2005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B12B-XASK-1
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,098" (2,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B12B-XASK-1 modellek
Kategória
Rögzítés módja
rögzítőperem
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,134" (3,40mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,346" (8,80mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6, üvegszálas
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
11,3mm