B12B-PH-K-S(LF)(SN)
B12B-PH-K-S(LF)(SN)
B12B-PH-K-S
DigiKey raktári szám
455-1714-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B12B-PH-K-S
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B12B-PH-K-S modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,130" (3,30mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,134" (3,40mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,333" (8,45mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,236" (6,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
natúr
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
100V
Végződtetés
rászorítható, forraszanyag
Magasság csatlakozópárral együtt
8mm