B11B-XASK-1-A(LF)(SN)
B11B-XASK-1-A(LF)(SN)
B11B-XASK-1-A
DigiKey raktári szám
455-B11B-XASK-1-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B11B-XASK-1-A
Leírás
CONN HEADER VERT 11POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 11 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,346" (8,80mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6, üvegszálas
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
kártyavezető
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
11,3mm