Ehhez nincs kép: B10P-SHF-1AA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B10P-SHF-1AA
DigiKey raktári szám
455-B10P-SHF-1AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B10P-SHF-1AA
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,134" (3,40mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,496" (12,60mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,126" (3,20mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
natúr
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250V
Végződtetés
forraszanyag
Magasság csatlakozópárral együtt
14,9mm