30PS-JMDSS-G-1-TF
DigiKey raktári szám
455-30PS-JMDSS-G-1-TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
455-30PS-JMDSS-G-1-TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
455-30PS-JMDSS-G-1-TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
30PS-JMDSS-G-1-TF
Leírás
CONN PLUG 30POS R/A SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt, derékszögű arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
30PS-JMDSS-G-1-TF modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Gyártó
JST Sales America Inc.
Sorok száma
2
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,189" (4,80mm)