10KR-D6S-P
DigiKey raktári szám
455-2702-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10KR-D6S-P
Leírás
CONN SOCKET 10POS IDC 26AWG TIN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes Aljzat csatlakozó IDC ón 26AWG
Kategória
Sorok száma
1
Gyártó
JST Sales America Inc.
Rögzítés módja
Lengő (soros), derékszögű
Sorozat
Kábel végződtetése
IDC
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték típusa
Diszkrét
Alkatrész státusza
Aktív
Vezetékméret
26AWG
Csatlakozó típusa
Aljzat
Érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
aljzat
Szín
natúr
Pozíciók száma
10
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)