LBF-A045MPXB-W012
DigiKey raktári szám
5448-LBF-A045MPXB-W012-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LBF-A045MPXB-W012
Leírás
RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RFID antenna 13,56MHz
Kategória
Frekvencia
13,56MHz
Gyártó
Joymax Electronics
Tulajdonságok
rövid hatótávú kommunikáció (NFC)
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
45,00mm H. x 14,00mm Sz. x 2,00mm M.