QSCT251Q390F1GV001E megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
39 pF ±1% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCT251Q390F1GV001E
DigiKey raktári szám
712-QSCT251Q390F1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
QSCT251Q390F1GV001E
Leírás
CAP CER 39PF 250V NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QSCT251Q390F1GV001E modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,046" (1,17mm)