QLCD500Q300J1GG001T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Johanson Technology Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Johanson Technology Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
30 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
QLCD500Q300J1GG001T
DigiKey raktári szám
712-QLCD500Q300J1GG001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
QLCD500Q300J1GG001T
Leírás
CAPACITORS HIGH-Q MLC L-SERIES,
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)