QLCD250Q0R5A1GV001T
DigiKey raktári szám
712-QLCD250Q0R5A1GV001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
712-QLCD250Q0R5A1GV001TCT-ND - Vágott szalag (CT)
712-QLCD250Q0R5A1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
QLCD250Q0R5A1GV001T
Leírás
CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0201
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.5 pF ±0,05pF 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QLCD250Q0R5A1GV001T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±0,05pF
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)