LRC0603CS3N3GV001T
DigiKey raktári szám
712-LRC0603CS3N3GV001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
712-LRC0603CS3N3GV001TCT-ND - Vágott szalag (CT)
712-LRC0603CS3N3GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LRC0603CS3N3GV001T
Leírás
FIXED IND 3.3NH 300MA 250 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 250mohm max. 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
250mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
6,5GHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 100°C
Típus
többrétegű
Üzemi frekvencia
100 MHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±0,3nH
Gyártói tokozás
0603 (1608 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)